PLAZMY - ČO JE TO PLAZMA - UMIESTNENIE - PRIPOJENIA ZARIADENÍ - ZOBRAZENIE A CHYBY     

 
 

Pripojenia zariadení

Moderný televízor sa nezaobíde bez konektorov. Možnosti pripojení rôznych zariadení by mali byť prioritou pri kúpe televízora. Berte na zreteľ teda, že pri nákupe majte prehľad o zariadeniach, ktoré používate a ktoré by ste radi využívali s televízorom.  Dnešný televízor by mal disponovať každým bežným konektorom a rôznymi ďalšími možnosťami pripojení prepojenia počítača, spojenia s desktopom  či notebookom, prípadne možnosti spojení  so samozrejme takými prístrojmi ako sú DVD prehrávače a videá.

Satelitný príjem a káblovka, to je klasický príjem cez káble bez ktorých televízor nemôže ani existovať. Čo je však viac než nutnosť pre milovníkov filmov a hudby a samozrejme taktiež na žiadnom televízore nesmú chýbať, sú konektory pre domáce kino s označením smerovania reproduktorov a ich polohy. SCART,  to všetko spomenuté je zatiaľ klasika, ktorá v televízoroch nechýba už niekoľko rokov.

 

Aspoň vyberajte dobré a renomované značky a vyhnete sa problémom prípadnej absencie niektorého z nich. Veď bez nich dnes televízor nemôže byť. Pokiaľ sa  nechcete rovno venovať HD Tv, potom využite televízor s prípojkou CI slotu, ktorý sa hodí pre digitálne vysielanie. 

Lacné plazmové televízory nemusia byť vždy kvalitné televízory. V technológii akou je plazmová televízia je dobré veriť osvedčeným značkám, kde vás len ťažko prekvapia problémy, ale aj pozáručný servis a starostlivosť o klienta rovnako ako tomu býva pri každom elektronickom výrobku.

Connectors

connectors

 
 
 

© 2009 TNGFLKZ. Všetky práva na textový obsah a riešenie dizajnu N-games.eu, majiteľ obrazových práv a webu L222